1. apr 2016

Kutse eTwinningu koolitusele

HITSA korraldab I kooliastme ja lasteaiaõpetajatele eTwinningu koolituse, palun teil võimalusel edastada info oma kolleegidele. Huvi korral olete väga oodatud ka ise osalema!

Koolitus toimub 28. ja 29. aprillil 2016 Tartus  hotelli Tartu (Soola 3) konverentsikeskuses.
eTwinning on programm, mis pakub õpilastele, õpetajatele, koolijuhtidele ja teistele koolitöötajatele võimaluse osaleda koolidevahelises koostöös info- ja kommunikatsioonitehnoloogia kaasabil.
eTwinning annab õpetajatele suurepärase võimaluse üksteiselt õppida ja omavahel häid kogemusi jagada ning koos oma õpilastega õpiprojektides osaleda.
eTwinning toimib kui suhtlusvõrgustik, mis koondab endas õpetajaid üle Euroopa. See aitab kaasa uute õppemetoodikate kiirele levikule.
Koolitusele oodatakse I kooliastme ja lasteaiaõpetajaid õpetajaid, kes soovivad alustada rahvusvahelist projektitööd programmi eTwinning raames (www.etwinning.net) ning kes pole varem eTwinningu koolitustel osalenud.

Koolitusel tutvustame
- portaali http://www.etwinning.net kasutamist ( eTwinning Live, partneriotsing, projekti sõlmimine, projektitöö administreerimine)
- kuidas integreerida rahvusvahelist projektitööd õppekavaga
- edukaid internetipõhiseid koostööprojekte, milles Eesti õpetajad osalevad
- kuidas veebipõhiseid koostööprojekte läbi viia.
Koolitajad Ingrid Maadvere ja Mari Tõnisson.

Palume kaasa võtta süle- või tahvelarvuti. Koolitus on õpetajatele tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine. Palume registreeruda 22. aprilliks 2016
Koolituse ajakava ja registreerimisinfo leiate

Grupp moodustatakse registreerumise järjekorras, kohtade arv on piiratud. Vajadusel osalejatele majutus kahekohalistes tubades (hotellis London, Tartu, Rüütli 9). Koolitus on õpetajatele tasuta (sh majutus), kuid kui registreerunud osaleja jätab põhjuseta ja ette teatamata koolitusele tulemata, siis esitatakse arve.

Lugupidamisega

Elo Allemann
projektijuht
Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus
skype elo.allemann
Akadeemia tee 21, 12616 Tallinn

Kommentaare ei ole: