4. veebr 2013

"Tagasi kooli"Hea õpetaja!
 
Haridusest sõltub meie kõigi, seega kogu Eesti tulevik, seetõttu peab hariduse hea käekäik olema meie eriline hool. "Tagasi kooli" annab õpilastele võimaluse mõelda selgemalt läbi oma tulevikuplaanid ning aitab koolidel hoida suhet heast haridusest huvitet kaaskodanikega. Loodan, et meie koolid avavad oma uksed külalisõpetajatele, parema hariduse ning õpilaste tuleviku pärast.
 
President Toomas Hendrik Ilves
 
 
Viimase kuue aasta jooksul on sadade koolide ja külalisõpetajate kogemusest selgelt välja joonistunud vajadus ja ootus „Tagasi kooli“ algatuse muutmiseks järjepidevamaks - et õpilasteni võiks jõuda veelgi rohkem praktilisi teadmisi ja kogemusi erinevatest eluvaldkondadest ning et nii Teie kui külalisõpetajad saaksite laiendada oma kontaktidevõrgustikku inimestega, kellega on kasulik ja põnev koostööd teha. Nii olemegi koos Regionaalministri valitsemisala, Kodanikuühiskonna Sihtkapitali ja Swedbanki toetusega loonud uuenenud kujul abimehe õpetajate ja külalisõpetajate kokkusaamiseks.
 
Ootame Teid registreeruma "Tagasi kooli" uude infosüsteemi aadressil www.tagasikooli.ee. Samalt viitelt leiate algatuse kohta ka lähemat infot.
 
25. veebruarist 1. märtsini toimub "Tagasi kooli" fookusnädal. Tunde saate külalisõpetajatega hakata selleks ajaks kokku leppima juba nüüd; lisaks on lähinädalatel süsteemi registreerumas veel mitmeid sadu inimesi, kelle seast saate vastastikuse huvi alusel sobivaid koostööpartnereid leida. Fookusnädalast edasi võib jätkuda külalistundide kokkuleppimine juba kooliaastaringselt - just siis, kui see Teie töökavadega kõige paremini kokku läheb.
 
Soovime, et nende edasiarenduste kaudu võiksime ühiselt muuta õpilaste õppimist tähendusrikkamaks, arendades samal ajal ka iseend.
 
Kõigile küsimustele aitame rõõmuga vastuseid leida, kui kirjutate aadressil is@tagasikooli.ee või helistate telefonil 574 27645.
 
 
Toredat koostööd!
 
Triin Noorkõiv ja Tiina Pauklin
"Tagasi kooli" eestvedajad

Kommentaare ei ole: