17. okt 2009

Seest siiruviiruline, pealt kullakarvaline!


Kas Sa tead ....

.... kuidas muuta õppeprotsessi atraktiivsemaks?

.... milliseid vahendeid kasutavad kolleegid sarnastes situatsioonides?

.... kas on lootust teiste abile, kui tekib tagasilööke?


Olete oodatud temaatiliste võrgustike seminaride sarja

“Võrgustik võrgutab” kogunemisele alapealkirjaga

(Raja 4C ruum 316, Tallinn) 22. oktoobril kell 9:30 - 16:00.

„Võrgustik võrgutab“ seminaride korraldamise eesmärgiks on pakkuda osalejatele võimalust olla kursis õppetöös toimuvate muudatustega, saada uusi teadmisi ja leida koostööpartnereid oma valdkonna edasiarendamiseks. Seminaridele on osalema oodatud erinevate haridustasemete õpetajad ja õppejõud, et tekiks võimalus tutvuda nii teiste kui ka oma eriala spetsialistidega.

Sügis on saagi koristamise aeg ning on tore vaadata, kui aita koguneb erinevaid toiduaineid, mida talvel kasutada. Tõmmates paralleele e-õppe maailmaga, saame vaadata milliseid õpiobjekte ja e-kursuseid on ladustatud e-õppe aita e. elektrooniliste õppematerjalide andmebaasi, kuidas neid leida, vaadata ja kasutada.

Seminaril tutvustatakse uusi e-kursuseid ja õpiobjekte, näidatakse nende loomiseks kasutatud sisuhalduspakette; jagatakse kogemusi nii rõõmsatest kui vähem rõõmsatest seikadest, mis loomingulist tegevust saatsid.
Seminaril osalemine on tasuta, registreeruda saab 19. oktoobrini. Osalejatele kompenseeritakse bussi- või rongipiletid. Isikliku sõiduauto kasutamisel kütusekulu, kui autos on minimaalselt kolm seminaril osalejat.
Tutvu ajakavaga, registreeru, vaata osalejate nimekirja.

Võrgustik võrgutab seminaride esitlused leiate e-VÕTI projekti portaalist ja REDEL projekti võrgustike portaalist.

Lisainfo: http://wiki.e-uni.ee/vorgustikud/

Kommentaare ei ole: